Заглушка виготовлена з ударостійкого ABS/PP-пластику, розрахованого на роботу при перепадах температур та мийках під тиском. Виробник FPS використовує лиття під тиском зі стабільними допусками, тому кромки рівні, а защіпки сідають у штатні пази без підрізання. Перед фарбуванням рекомендується знежирення і нанесення праймера для пластику.
Сумісна з Renault Megane III 2009-2012 (III покоління). Підходить для більшості комплектацій з переднім бампером під знімну заглушку, незалежно від типу бензинового чи дизельного двигуна. Встановлення зазвичай займає кілька хвилин, але при пошкоджених кріпленнях бампера краще перевірити посадкове місце на СТО.
Renault Megane III цього періоду випускався для європейського ринку та має кілька варіантів передніх бамперів залежно від рестайлінгу і комплектації. Отвір під буксирувальний гак розташований у зоні бампера, де деталь часто губиться після буксирування або дрібних ДТП. Заглушка гака переднього бампера Renault Megane III 2009-2012 FPS 511804342R, 511800002R допомагає повернути штатний вигляд авто та зберегти доступ до буксирувальної точки.
Так, деталь розрахована на Renault Megane III 2009-2012 з переднім бампером під знімну заглушку. Перед покупкою звірте форму кришки та розташування фіксаторів у вашому бампері, особливо якщо авто після ремонту. Також перевірте відповідність OEM 511804342R або 511800002R.
Спецінструмент зазвичай не потрібен, заглушка встановлюється на защіпки в посадкове місце. Якщо доступ ускладнений підкрилком або захистом, може знадобитися часткове розбирання. Після ДТП варто оглянути рамку отвору, щоб заглушка не випадала.
FPS зазвичай дешевше за оригінал, при цьому геометрія та точки фіксації відповідають штатним місцям. Оригінальна деталь може мати точніший збіг фактури та кольору нефарбованого пластику. FPS часто беруть під фарбування або як заміну втраченої кришки без переплати за бренд.
У середньому заглушка служить 3-5 років або 50-100 тис. км, залежно від умов експлуатації та частоти мийок. На ресурс впливають удари камінням, контакт з бордюрами та неправильне зняття. Міняти варто при тріщинах, зламаних защіпках або якщо деталь почала випадати.
Якщо заглушка не тримається, перевірте направляючі та кріплення переднього бампера, а також стан рамки отвору під гак. Після дрібного ремонту інколи потрібні нові кліпси підкрилка або кріплення решітки, щоб бампер не мав люфту. Якщо планується фарбування, доцільно одразу підготувати праймер та фарбу в колір.
| Назва | Двигун, см3 | Потужність | Кузов | Рік випуску |
|---|---|---|---|---|
| RENAULT MEGANE III 09-14 / 14-16 | - | - | - | - |
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.