Ви дивилися
Каталог товарів
+38 093 170 19 70
Наша адреса
Київ | самовивозу немає | відправка: Нова Пошта
Телефони
Графік роботи
  • Пн-Пт: з 9 до 16
  • Сб: з 10 до 14
  • Нд: прийом онлайн замовлень
Перейти до контактів
0 0
Каталог
Головна
Дивилися
6
Закладки
0
Порівняти
0
Контакти

Бампер передній (омивач, 2 отвори парктроніка) Audi A3 8V седан 2012-2016 FPS 8V5807065CGRU

Виробник: FPS Код товару: FP 1224 902-01
0
Все про товар
Опис
Застосовність
Відгуки 0
Питання0
В наявності: 2
5 440 грн
5 090 грн
Ви заощаджуєте: 350 грн
Як визначити сторону на авто?
Схема визначення сторони встановлення
Доставка
Новою Поштою у відділення (ПН-ПТ)
Новою Поштою у відділення (ПН-ПТ) 1-2 дні
за тарифами перевізника
Оплата
IBAN IBAN
Доставка і оплата
Докладніше про доставку та оплату.
Нові запчастини потрібно фарбувати?
–Так! Деталей в колір кузова немає
Бампер передній (омивач, 2 отвори парктроніка) Audi A3 8V седан 2012-2016 FPS 8V5807065CGRU
5 440 грн
5 090 грн
Опис
Бампер передній (омивач, 2 отвори парктроніка) Audi A3 8V седан 2012-2016 FPS 8V5807065CGRU — кузовна деталь, що закриває передню частину авто, приймає дрібні удари та формує потік повітря до радіаторів. Передбачені посадочні місця під омивачі фар і два датчики парктроніка, щоб зберегти штатний функціонал.

 

Постачається як нефарбований бампер під фарбування, з геометрією під штатні кріплення та зазори. Виробник FPS використовує прес-форми з контрольними шаблонами, тому отвори та кромки під підкрилки й решітки виходять без доробок по місцю. Матеріал еластичний, не кришиться від дрібних камінців і нормально переносить зимові температури.

Сумісна з Audi A3 8V седан 2012-2016 (покоління 8V, дорестайл). Підходить для комплектацій з омивачами фар та передніми парктроніками на 2 датчики, незалежно від типу двигуна. Для встановлення бажано СТО, бо потрібні точне виставлення зазорів і перенесення навісних елементів.

Audi A3 8V випускалася для різних ринків, а седан відрізняється кріпленнями та нижніми елементами від Sportback. На цих авто часто зустрічаються пакети S line, тому перед покупкою варто звірити тип решітки, губи та наявність омивачів. Бампер передній (омивач, 2 отвори парктроніка) Audi A3 8V седан 2012-2016 FPS 8V5807065CGRU підходить як заміна після пошкодження або при відновленні передка.


Основні характеристики:
Виробник:
  • FPS (Тайвань)
  • Артикул: 8V5807065CGRU
  • Сумісність: Audi A3 8V седан (2012-2016)
  • Матеріал: пластик (PP/ABS тип)
  • Тип: передній бампер під фарбування, з місцями під омивачі фар та 2 отвори під парктронік
  • Гарантія: 14 днів на обмін або повернення

Часті питання:

Чи підійде ця деталь для Audi A3?

 

Так, деталь розрахована на Audi A3 8V седан 2012-2016. Важливо, щоб у вашому авто були омивачі фар і конфігурація переднього парктроніка на 2 датчики. Перед замовленням звірте покоління 8V і тип кузова саме седан.


Чи потрібна спеціальна установка?

 

Заміна бампера потребує зняття підкрилків, нижнього захисту та перенесення решіток, омивачів і датчиків. Зазвичай потрібні пластикові знімачі кліпс і точне виставлення зазорів по крилах і фарах. Рекомендується встановлення на СТО, особливо якщо робиться фарбування.


Яка різниця між FPS і оригіналом?

 

FPS зазвичай дешевше за оригінал, при цьому зберігає посадочні місця та геометрію під штатні кріплення. Оригінальний бампер має максимальну відповідність фактурі пластику та дрібним елементам, але коштує дорожче. FPS підходить як практична заміна для ремонту після пошкоджень.


Який ресурс служби запчастини?

 

Ресурс бампера не прив’язаний до пробігу і часто становить 100 000-200 000 км за умови відсутності ударів. На термін служби впливають бордюри, парковки, реагенти та якість фарбування. Міняти варто при тріщинах, розривах кріплень або коли бампер не тримає зазори.


Які деталі варто замінити разом?

 

Разом із бампером часто міняють кліпси та направляючі бампера, кронштейни кріплення, підкрилки та нижній захист. Якщо є тріщини або кривизна, перевірте решітки, накладки, абсорбер і підсилювач. Також варто оглянути шланги омивача фар і проводку датчиків парктроніка.

Застосовність

AUDI

Назва Двигун, см3 Потужність Кузов Рік випуску
AUDI A3 8V 12-16 - - - -
Відгуки

Відгуків про цей товар ще не було.

Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.

Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.