Виробники та пакувальники автозапчастин

При підборі запчастин покупець ставить перед собою мету купити якісні запчастини за найнижчою ціною та у короткий термін.

На українському ринку кузовних автозапчастин представлено багато брендів, але більшість з них не виробляють власну продукцію, а лише упаковують: наносять своє маркування і фірмовий стікер. 

Про бренди-пакувальники

Найбільш популярні бренди-пакувальники деталей кузова в Україні:

SIGNEDA, Литва 

POLCAR, Польща 

LKQ, Чехія (Elit)  

FPS, Україна (форма партс) 

TEMPEST, Україна  

В Китаї і Тайвані багато профільних підприємств по виробництву якісних і не дуже запчастин, але остаточна відповідальність за якість товару лежить на бренді який його реалізує під своїм ім'ям. При поставці товару в країну призначення він обов’язково проходить перевірку якості і сертифікацію згідно закону.

На нашу думку, товар від європейських брендів-пакувальників трохи краще за якістю ніж аналогічний українських, можливо це пов’язано з тим, що в країнах ЄС інші стандарти сертифікації.

В цілому, якість і відмінність товару мінімальна, тому більше продає той, хто пропонує найнижчу ціну на ринку. 

Чи є різниця?

Бренд-виробник на відміну від пакувальника більш відповідально підходить до якості продукції, він повністю керує процесом виробництва і впливає на весь спектр відповідності товару заявленим характеристикам.

До брендів виробників належать:

TYC, DEPO – фари передні, протитуманні фари, задні ліхтарі і інша автомобільна оптика вироблена в Тайвані.  

XYG, SEKURIT, AGC, PILKINGTON – якісне автомобільне скло лобове, дверне та заднє скло, постачається на конвеєр багатьох автомобільних виробників 

KLOKKERHOLM – металеві ремонтні частини, арки крил, пороги вироблені в Данії. Мають багато позитивних відгуків від водіїв по всьому світу. 

KOYO, NISSENS, NRF – надійні радіатори системи охолодження, кондиціонера та пічки 

Оригінальні автомобільні запчастини

Це запчастини виготовлені однойменним автомобільним концерном, або замовленні у сертифікованого виробника під брендом концерну. В нашому магазині майже відсутні оригінальні запчастини виробників авто, це пов’язано з високою ціною і одночасно низьким попитом.

Якщо ви шукаєте оригінальні запчастини, то краще звернутись до вашого офіційного дилера або знайти авто розборку.


Ми продаємо тільки нові автозапчастини. Переходьте в каталог і обирайте потрібні. 

Пов`язані статті

Коментарі

написати коментар