Що повинно знаходитись в багажнику вашого авто: короткий огляд найкорисніших для автомобіліста речей

Багато людей купують великі автівки заради об’ємного багажника, куди можна запхати купу різноманітних речей, починаючи від домкрату, і закінчуючи надувним човном для риболовлі. А в результаті перетворюють машину на справжню «комору», де завжди немає порядку, а знайти потрібні предмети дуже непросто. Чи є сенс зберігати все це саме в автомобілі? Можливо, слід навести порядок, ретельно перебравши свої запаси, та пересортувати їх, оцінюючи за ступенем корисності?

Сьогодні ми детальніше розберемо, що саме повинно знаходитись у багажнику вашого авто. Це короткий огляд речей, що справді можуть знадобитися автомобілістам у дорозі чи на відпочинку.

Що потрібно у вас бути завжди із собою

Отже, у багажнику — законне місце для наступних речей:

  • Набір ключів різного розміру. Добре, якщо вони будуть поміщеній у спеціальний кейс чи м’який футляр, щоб не розпадалися, і не грюкали у дорозі.
  • Кілька відкруток та пасатижі. Можуть знадобитись для нескладної роботи під капотом – наприклад, коли вам потрібно підтягнути ослаблений ремінь тощо.
  • Невеличкий набір для швидкого ремонту шин. Адже пробити колесо можна у будь-який момент, і у вас повинно бути чим поставити латочку, би дотягнути до найближчого шиномонтажу.
  • Надійний домкрат. Зараз можна купити різні моделі, але найпростіші механічні дуже тугі та важкі у застосуванні. Найоптимальнішим вважають гідравлічний, оскільки він не потребує прикладання великих зусиль при його використанні.
  • Болти для коліс. Надійно захищатимусь ваше авто від крадіжки.
  • Буксирний трос. Потрібен абсолютно всім, навіть якщо ви давно вбили до свого смартфону декілька номерів цілодобових служб евакуації.
  • Знак аварійної зупинки. Так, це добре знайомий вам яскравий трикутничок. Зараз його роблять складним, тому знак не займає багато місця, але може дуже виручити на трасі.
  • Жилетка, зроблена із світловідштовхуючої тканини (або аналоги). Незамінна в осіннє-зимову пору року, коли швидко темніє. Допомагає іншим водіям побачити вас здалеку, коли ви знаходитесь поряд зі своїм зупиненим авто.
  • Кілька старих ганчірок. Допоможуть вам привести себе до ладу, видаливши зайвий бруд з рук.
  • Паливна каністра. Вона може бути навіть порожньою. Але коли ви голосуватимете на трасі, прохаючи відлити трошки палива, ви повинні мати куди його налити.

Також до багажнику можна покласти ліхтарик на резинці, пару звичайних бавовняних рукавичок та пляшку дистильованої води.

Коментарі

написати коментар