Як побороти корозію на автомобілі. Арки, пороги, ремчастини

Корозія - розповсюджена проблема старих, а іноді і нових автомобілів! Страшне слово корозія - це іржа, руйнування металу через його взаємодію з довкіллям.

Після того як лакофарбове покриття тріскається і відлущується - метал починає взаємодіяти з водою і повітрям - починається хімічна руйнація.

Найбільш чутливі до корозії нижні частини передніх крил, задні арки і бокові пороги, все через найбільший контакт з вологою і пошкодження ЛФП. 

На щастя, на більшість автомобілів в продажу є ремонтні комплекти і при необхідності можна позбавитись корозії "хірургічними" методами. Це єдиний надійний спосіб - вирізати пошкоджену деталь і вварити нову. Також можлива лише часткова заміна частини деталі яка постраждала від корозії. 


Часто на передніх крилах автомобіля гниє лише нижня частина крила, а саме крило залишається неушкодженим. Все через те що зверху ворога не затримується, а стикає вниз разом з брудом створюючи умови для корозії. В такому випадку використовують ремонтні частини передніх крил , які встановлюють взамін тих що ушкоджені.

Подібні ремчастини є в нашому каталогу, на відео нижче їх приклад для Skoda Octavia I (Tour) 
  

Обирайте в каталозі своє авто і замовляйте потрібні деталі. Арки, пороги і ремонтні частини для багатьох популярних моделей є в наявності.


Під замовлення можем розглянути те чого немає на сайті, такі запроси пишіть в наші месенджери:  

Коментарі

написати коментар