👍Оплата онлайн або при отриманні
🚛Доставка по Україні або самовивіз в Києві
🙂Відправка в день замовлення
⌛ 14 днів на обмін/повернення

Радіатор кондиціонера BMW (BEHR) FP 14 K20-X

Немає в наявності
50 грн.
Код товару: 1961-1
Радіатор кондиціонера для BMW (BEHR) FP 14 K20-X
Виробник: BEHR;
Якість: гарне
Розмір: 590x422x16 мм.
Доп. інф.: Ал/ал, паяний

Деталь сумісна з оригінальним номером:
BMW OEM L464508379885;
BMW OEM L48379885;
BMW OEM L49122825
Звертаємо увагу, що оригінальний номер в описі призначений для більш точного визначення необхідної деталі і носить ознайомлювальний характер. Інформація про виробника та номер конкретної зап. частині міститься в описі товару.

Деталі відповідають такі коду виробників:
BEHR 8FC 351 301-321;
FRIGAIR 0802.2024;
NISSENS 94679;
NRF 35537;

Завдання радіатора кондиціонера – забезпечити безперебійний теплообмін холодоагенту кондиціонера з навколишнім середовищем. Відбувається це за наступним принципом: холодоагент отримує тепло від повітря в салоні і з його допомогою випаровується. Ця пара стискується і тепло з нього радіатор кондиціонера віддає назовні. Стискаючись, холодоагент знову повертається в рідкий стан. Потім все починається спочатку. За таку важливу роль радіатор кондиціонера і вважається одним з найважливіших елементів системи кондиціонування. Якщо описати цей процес більш простими словами, можна сказати, що функція радіатора кондиціонера відвід тепла в навколишнє середовище. Цю функцію він виконує під час руху і при зупинці.
Немецкая компания Behr является одним из наиболее знаменитых поставщиков высококачественного оборудования для легковых автомобилей и коммерческого транспорта. Кроме этого, Behr лидирует в изготовлении систем кондиционирования для автомобилей, и за долгие годы стараний заработали себе впечатляющую репутацию. К примеру, сейчас радиаторы кондиционера Behr устанавливаются на четвертую часть производящихся в Европе машин прямо с конвейера. Но вы можете купить радиатор кондиционера Behr, ничуть не уступающий качеством оригинальному, и на вторичном рынке. Всі радіатори кондиціонера Behr можуть бути схильні до стовідсоткової переробки.
Основні характеристики
Стан
Новий
Технічні характеристики і комплектація товару,
могутбить змінені виробником без повідомлення
Радіатор кондиціонера BMW (BEHR) FP 14 K20-X
Написати відгук
Question answer