🎁🌲🎁 Працюємо в звичайному режимі 🎁🌲🎁

Протитуманна фара Audi A6 97-99 ліва (FPS) 4B0941699

В наявності
740 грн.
Код товару: 284-01
  • Стан:Новий
Підходить для: AUDI A6 C5 97-00
Протитуманна фара (ВТФ) для Audi A6 '97-99 ліва (FPS)
Артикул: FP 0014 H1-P
Виробник: FPS; Якість: середня/низька
Доп. інф.: 97-99

Протитуманна фара сумісна з оригінальним номером: Audi OEM 4B0941699
Звертаємо увагу, що оригінальний номер в описі призначений для більш точного визначення необхідної деталі і носить ознайомлювальний характер. Інформація про виробника та номер конкретної зап. частині міститься в описі товару.

Торговая марка FPS является детищем известной компании «Форма партс», которая смогла объединить под своим брендом продукцию разных производителей автомобильных запчастей, уже известных поставками на вторичный рынок и значительно преуспевших в поставках своей продукции ведущим мировым производителям автомобилей.
Противотуманные фары FPS многими покупателями характеризуются как товар, воплощающий принцип идеального соотношения «цена-качество».
Купити протитуманні фари FPS може навіть самий економний автовласник. Компанії вдається знижувати ціну на фари з допомогою скорочення ланцюжка постачальників, а також більш продуманої логістики. Не варто скидати з рахунків і той факт, що вирішив придбати протитуманні фари FPS автолюбитель не переплатить за бренд.
Протитуманні фари цієї компанії випускаються для більшості моделей сучасних автоаматорів. Асортимент оптики від компанії FPS налічує близько 9 тисяч позицій.
Основні характеристики
Стан
Новий
Технічні характеристики і комплектація товару,
могутбить змінені виробником без повідомлення
Протитуманна фара Audi A6 97-99 ліва (FPS) 4B0941699
Написати відгук
Question answer