Увага! Ознайомтесь з умовами доставки перед замовленням.

🎁🌲🎁 Працюємо в звичайному режимі 🎁🌲🎁

Протитуманна фара Audi A6 97-00 ліва (Depo) 4B0941699

В наявності
1020 грн.
Код товару: 283-01
  • Стан:Новий
Підходить для: AUDI A6 C5 97-00
Протитуманна фара (ВТФ) для Audi A6 '97-00 ліва (Depo)
Артикул: FP 0014 H1-E
Виробник: Depo; Якість: гарне
Доп. інф.: 97-99 (-ЛАМПА)

Протитуманна фара сумісна з оригінальним номером: Audi OEM 4B0941699
Звертаємо увагу, що оригінальний номер в описі призначений для більш точного визначення необхідної деталі і носить ознайомлювальний характер. Інформація про виробника та номер конкретної зап. частині міститься в описі товару.

Depo - це визнаний лідер з виробництва оптики, що базується в Азії, а конкретно – на Тайвані. Всі протитуманні фари цього знаменитого виробника виготовлені відповідно до найсуворіших вимог якості та обов'язковими тестами кожної випущеної партії.
Купить противотуманные фары Depo – значит вложить деньги в качественный продукт, который вы купите по адекватной цене. Противотуманные фары Depo выпускают исключительно по специальной лицензии производителя авто на изготовление неоригинальных фар. Фары Депо настолько несущественно отличаются от оригинальных фар, что многие эксперты сводят эту разницу исключительно к различию в логотипах производителей. При этом цена на продукцию Depo гораздо приятнее. Причин декілька: по-перше, компанія спеціалізується на випуску оптики, а значить, може здешевлювати виробництво за рахунок вдосконалення технологій. По-друге, придбати протитуманні фари Depo та іншу їх оптику можна по всьому світу, а збільшення ринку збуту призводить до зниження ціни на продукцію. Ну і не варто забувати про абсолютно особливою економіці Тайваню, яка передбачає низький рівень податків і мита на експорт, що, безумовно, відбивається на ціні протитуманних фар тільки позитивно.
Основні характеристики
Стан
Новий
Технічні характеристики і комплектація товару,
могутбить змінені виробником без повідомлення
Протитуманна фара Audi A6 97-00 ліва (Depo) 4B0941699
Написати відгук
Question answer