Прочитайте умови доставки. На деякі товари обов'язкова передоплата (бампери, крила, скло тощо)

Протитуманна фара Audi A4 B6 (00-05) ліва (FPS) 8D0941699E

В наявності
570 грн.
Код товару: 463-01
  • Стан:Новий
Підходить для: AUDI A4 B6 01-04
Протитуманна фара (ВТФ) для Audi A4 B6 00-05 ліва (Depo)
Артикул: FP 0019 H1-P
Виробник: Depo; Якість: гарне
Доп. інф.: H1 (-ЛАМПА)

Протитуманна фара сумісна з оригінальним номером: Audi OEM 8D0941699E
Звертаємо увагу, що оригінальний номер в описі призначений для більш точного визначення необхідної деталі і носить ознайомлювальний характер. Інформація про виробника та номер конкретної зап. частині міститься в описі товару.

Depo - це визнаний лідер з виробництва оптики, що базується в Азії, а конкретно – на Тайвані. Всі протитуманні фари цього знаменитого виробника виготовлені відповідно до найсуворіших вимог якості та обов'язковими тестами кожної випущеної партії.
Купити протитуманні фари Depo – значить вкласти гроші в якісний продукт, який ви купите за адекватною ціною. Протитуманні фари Depo випускають виключно за спеціальною ліцензією виробника авто на виготовлення неоригінальних фар. Фари Депо настільки несуттєво відрізняються від оригінальних фар, що багато експертів зводять цю різницю виключно до різниці в логотипах виробників. При цьому ціна на продукцію Depo набагато приємніше. Причин декілька: по-перше, компанія спеціалізується на випуску оптики, а значить, може здешевлювати виробництво за рахунок вдосконалення технологій. По-друге, придбати протитуманні фари Depo та іншу їх оптику можна по всьому світу, а збільшення ринку збуту призводить до зниження ціни на продукцію. Ну і не варто забувати про абсолютно особливою економіці Тайваню, яка передбачає низький рівень податків і мита на експорт, що, безумовно, відбивається на ціні протитуманних фар тільки позитивно.
Основні характеристики
Стан
Новий
Технічні характеристики і комплектація товару,
могутбить змінені виробником без повідомлення
Протитуманна фара Audi A4 B6 (00-05) ліва (FPS) 8D0941699E
Написати відгук
Question answer