Прочитайте умови доставки. На деякі товари обов'язкова передоплата (бампери, крила, скло тощо)

Фара BMW 5 E34 88-97 права (Depo) мех./ел. кор. 63121391330

В наявності
1930 грн.
Код товару: 573-01
  • Стан:Новий
Підходить для: BMW 5 E34 88-97
Автомобільна передня фара для BMW 5 E34 '88-97 права (Depo) мех./електричних ма.
Артикул: FP 0057 R12-E
Виробник: Depo; Якість: гарне
Доп. інф.: Кпл. прав. Мех./Ел. 9.88-

Передня фара сумісна з оригінальним номером: BMW OEM 63121391330
Звертаємо увагу, що оригінальний номер в описі призначений для більш точного визначення необхідної деталі і носить ознайомлювальний характер. Інформація про виробника та номер конкретної зап. частині міститься в описі товару.

Компанія Depo вже давно визнана лідером у виробництві автомобільної оптики. Ця азіатська компанія базується на Тайвані. Всі передні фари від цього іменитого бренду зроблені в суворій відповідності з найбільш жорсткими вимогами до якості продукції і виходять в продаж тільки після обов'язкових тестів кожної з вироблених партій.
Купити передні фари Depo – однозначно хороша ідея, адже ви вкладете свої засоби в якісний товар, і до того ж, зможете купити його за досить приємною ціною. Передні фари Depo виготовляються тільки за спецліцензія на виробництво неоригінальних фар безпосередньо від виробника авто. Насправді фари Депо практично не відрізняються від оригінальної оптики, різниця між ними настільки мізерний, що багатьма експертами зводиться лише до різниці в логотипах виробників. Але ціна на оптику Depo набагато вигідніше. І тому є кілька причин.
Перша причина: компанія спеціалізується на виробництві оптики, що означає, що вона може знижувати витрати на виробництво, удосконалюючи свої технології.
Друга причина: величезний ринок збуту фар Depo, який поширюється по суті, на всю земну кулю, що теж позитивно впливає на ціну. До того ж, економіка Тайваню теж сприяє низькими цінами, адже там передбачені низькі податки і мита на експорт.
Основні характеристики
Стан
Новий
Технічні характеристики і комплектація товару,
могутбить змінені виробником без повідомлення
Фара BMW 5 E34 88-97 права (Depo) мех./ел. кор. 63121391330
Написати відгук
Question answer