Прочитайте умови доставки. На деякі товари обов'язкова передоплата (бампери, крила, скло тощо)

Фара BMW 3 E36 94-99 ліва (Depo) ел. кор.H1+H1 63128363496

В наявності
2190 грн.
Код товару: 685-01
  • Стан:Новий
Підходить для: BMW 3 E36 90-99
Автомобільна передня фара для BMW 3 E36 '94-99 ліва (Depo) електричних ма.
Артикул: FP 0060 R7-E
Виробник: Depo; Якість: гарне
Доп. інф.: 94 - H1+H1 Хутро / Ел. (тип Zkw); (крім compact)

Передня фара сумісна з оригінальним номером: BMW OEM 63128363496
Звертаємо увагу, що оригінальний номер в описі призначений для більш точного визначення необхідної деталі і носить ознайомлювальний характер. Інформація про виробника та номер конкретної зап. частині міститься в описі товару.

Компанія Depo вже давно визнана лідером у виробництві автомобільної оптики. Ця азіатська компанія базується на Тайвані. Всі передні фари від цього іменитого бренду зроблені в суворій відповідності з найбільш жорсткими вимогами до якості продукції і виходять в продаж тільки після обов'язкових тестів кожної з вироблених партій.
Купити передні фари Depo – однозначно хороша ідея, адже ви вкладете свої засоби в якісний товар, і до того ж, зможете купити його за досить приємною ціною. Передні фари Depo виготовляються тільки за спецліцензія на виробництво неоригінальних фар безпосередньо від виробника авто. Насправді фари Депо практично не відрізняються від оригінальної оптики, різниця між ними настільки мізерний, що багатьма експертами зводиться лише до різниці в логотипах виробників. Але ціна на оптику Depo набагато вигідніше. І тому є кілька причин.
Перша причина: компанія спеціалізується на виробництві оптики, що означає, що вона може знижувати витрати на виробництво, удосконалюючи свої технології.
Друга причина: величезний ринок збуту фар Depo, який поширюється по суті, на всю земну кулю, що теж позитивно впливає на ціну. До того ж, економіка Тайваню теж сприяє низькими цінами, адже там передбачені низькі податки і мита на експорт.
Основні характеристики
Стан
Новий
Технічні характеристики і комплектація товару,
могутбить змінені виробником без повідомлення
Фара BMW 3 E36 94-99 ліва (Depo) ел. кор.H1+H1 63128363496
Написати відгук
Question answer