👍Оплата онлайн або при отриманні
🚛Доставка по Україні або самовивіз в Києві
🙂Відправка в день замовлення
⌛ 14 днів на обмін/повернення
Відправляється по передоплаті
Передній бампер Daewoo Lanos / Sens 98 - чорний, без шини (SPORT) підходить всі моделі (FPS) 96227237 Збільшити

Передній бампер Daewoo Lanos / Sens 98 - чорний, без шини (SPORT) підходить всі моделі (FPS) 96227237

Немає в наявності
870 грн.
Код товару: 1090-01
  • Стан:Новий
Всі запчастини до: DAEWOO LANOS 98-17
Передній бампер Daewoo Lanos / Sens '98 - чорний, без шини (SPORT) підходить на всі моделі (FPS)
Виробник: FPS (Тайвань); Якість: хороше/середнє
Доп. інф.: бампер пер. без шини черн. (sport), (підходить на всі моделі)

Деталь сумісна з оригінальним номером: DAEWOO OEM 96227237
Звертаємо увагу, що оригінальний номер в описі призначений для більш точного визначення необхідної деталі і носить ознайомлювальний характер. Інформація про виробника та номер конкретної зап. частині міститься в описі товару.

Передній бампер Daewoo Lanos / Sens '98 - призначений для виконання двох функцій: він бере безпосередню участь у формуванні зовнішнього вигляду автомобіля, а також є важливим компонентом забезпечення безпеки. По суті, передній бампер є буфером, що поглинає удари амортизатором. Завдяки особливій конструкції при несильних навантаженнях бампер пружно пружинить, злегка проминаясь під ударами і негайно відновлює початкову форму, а при сильних ударах ламається, поглинаючи таким чином силу удару. Таким чином, передній бампер Daewoo Lanos / Sens '98 - приймає на себе всі пошкодження, не даючи пошкодитися кузову. Передній бампер - це не тільки надійний захист кузова автомобіля від різноманітних пошкоджень в ході зіткнення або аварії, але і дуже дієвий спосіб прикрасити автомобіль Daewoo Lanos / Sens '98-

Передние бампера FPS любимы очень многими автолюбителями за превосходное сочетание доступной цены и хорошего качества. Купить передний бампер FPS для Daewoo Lanos / Sens '98- может даже самый бережливый водитель. Компания удерживает цены на разумном уровне за счёт сокращения количества поставщиков, а также умелой и продвинутой логистики. Водитель, желающий купить передний бампер FPS, не будет переплачивать за бренд, и это тоже немаловажно. Передние бамперы этой компании доступны для большинства популярных моделей авто.
Основні характеристики
Стан
Новий
Технічні характеристики і комплектація товару,
могутбить змінені виробником без повідомлення
Передній бампер Daewoo Lanos / Sens 98 - чорний, без шини (SPORT) підходить всі моделі (FPS) 96227237
Написати відгук
Question answer